ABSOLWENCI II LO

II ZJAZD 2004

III ZJAZD 2008
Witamy
NAJBLIŻSZY WIELKI ZJAZD WE WRZEŚNIU 2018 ROKU Z OKAZJI 30-LECIA SZKOŁY - JUŻ TERAZ ZAPISZ SOBIE W KALENDARZU !!!

Szanowni absolwenci! Prosimy o przysyłanie wpisów pamiątkowych do internetowej księgi absolwentów. Mogą to być jakieś wspomnienia lub życzenia dla szkoły lub przyjaciół z lat szkolnych. Objętość tekstu dowolna, jedno zdjęcie z czasów dzisiejszych. Zachęcamy!

III ZJAZD ABSOLWENTÓW II LO
DZIĘKUJEMY ZA UDZIAŁ W DOTYCHCZASOWYCH ZJAZDACH - PROSIMY O NADSYŁANIE ZDJĘĆ Z OPISAMI DO UMIESZCZENIA NA STRONIE!
ZDJĘCIA ZE ZJAZDU 2008 - KLIKNIJ TUTAJ !

Dla niektórych czas leci zbyt szybko
1993Z przykrością informujemy, że zmarł nasz kolega Robert Magierski - rocznik maturalny 1993. Pogrzeb 18. czerwca 2015 o godz.15:00 w Krzepowie. Wychowawczynią klasy była Pani Krystyna Zawadzka,
Rocznicowe dęby po sześciu latach
Aktualności

Tacy byliśmy w 2008
W 2011 roku mija 20 lat pierwszej matury
1991Czas szybko leci - niedawno jeszcze przeżywaliśmy wspólnie te wielkie chwile a już zaraz będzie mozna zaśpiewać coś w stylu - "20 lat minęło jak jeden dzień..."
Przy dobrej frekwencji pomyślimy o balu rocznika (razem z osobami towarzyszącymi).
Nie wypada nic innego jak spotkać się z tej okazji - najlepiej we wrześniu 2011 roku. Wstępne zgłoszenia proszę przesyłać przez Menu-Kontakt.

KLIKNIJ TUTAJ
Kolega z czwartej B nie żyje
1994Ze smutkiem zawiadamiamy, ze 31 .10.2009 po długiej chorobie zmarł Rafał Budzan. Szkołę naszą ukończył w klasie 4B w roku 1994.
Zachowajmy go w najlepszej pamięci!
Joanna Ulanicka 2006-3A
2006Nasza koleżanka Joanna Ulanicka odeszła nagle w lipcu 2009 roku.
Ukończyła II LO w 2006 roku w klasie 3A. Studiowała na WSHE w Łodzi.
Ostatnie pożegnanie na cmentarzu w Brzostowie 18 lipca 2009 o godzinie 11.oo.
Zachowajmy ją w najlepszej pamięci.
Garycki Paweł - 2000
2000Kiedy Paweł Garycki (absolwent roku 2000) był uczniem naszej szkoły mogliśmy podziwiać jego grę na fortepianie i innych instrumentach klawiszowych. Żadne Prezentacje Artystyczne w tamtym czasie nie mogły się bez niego obejść.
Dzisiaj ma już dużo więcej do pokazania i powiedzenia, także osiągnięcia literackie. Oprócz studiów ekonomicznych kontynuował bowiem drogę duchowego i artystycznego rozwoju. Jego dokonania można podziwiać na stronie www.garycki.com na którą zapraszamy ciekawskich (kliknij na zdjęcie).
Ziemniak Justyna - 2004
2004Justyna zainteresowała się sztuką fotografii już dość dawno i dzisiaj ma już swoje ważne dokonania, z którymi można zapoznać się na internetowych stronach oraz na profilu w naszej klasie. Z prac tych uderza niezwykła oryginalność nie dająca przejść obok nich obojętnie. Po ukończeniu II LO w 2004 roku rozpoczęła studia psychologiczne i zajmuje się patrzeniem na ludzi przez obiektyw aparatu fotograficznego. Okazuje się, że aparat jako wynalazek pokazujący "uchwyconą" w danej chwili powierzchnię rzeczywistosci potrafi też pokazać jej głębię. Pod warunkiem, że jest trzymany w rękach kogoś takiego jak Justyna.
Pozdrawiamy i życzymy weny artystycznej w ukazywaniu nowych wymiarów świata.
Pamiątka ze Zjazdu
Aktualności

Takie zdjęcie wykonane w czasie spotkań w szkole 20 września jest dostępne na papierze w zakładzie fotograficznym P.U.H.FOTO-COLOR BIAŁĘCCY przy ul Jedności Robotniczej. Zdjęcie jest wyraźne i każdy bez problemu może się na nim rozpoznać. Cena niska, możliwy format do A4.
Polecamy!
O nas w telewizji MASTER
AktualnościW trakcie przygotowań do obchodów XX - lecia II LO i Zjazdu Absolwentów głogowska TV MASTER nadała krótki program na ten temat. Warto wiedzieć, że dyrektorem programowym jest Artur Dembowiak (1992) a pracują tam lub pracowali już inni nasi absolwenci, jak Magda Podsiadła (2000) prowadząca program informacyjny. Dziękujemy za zamieszczanie informacji o szkole!
Pierwsza seria zdjęć ze spotkania w szkole 2008
2008
W dziale "Czytaj więcej" pojawiły się już piersze zdjęcia ze zjazdu absolwentów obejmujące spotkania w klasach, sadzenie dębów i wykonania zdjęcia wspólnego. Powiększona wersja zdjęcia "z drabiny" jest dostępna w zakładzie fotograficznym FOTO COLOR przy ul. Jedności Robotniczej u. p. Białęckiego.
Strona 1 z 3 1 2 3 >