ABSOLWENCI II LO

II ZJAZD 2004

III ZJAZD 2008
III ZJAZD ABSOLWENTÓW II LO
DZIĘKUJEMY ZA UDZIAŁ W DOTYCHCZASOWYCH ZJAZDACH - PROSIMY O NADSYŁANIE ZDJĘĆ Z OPISAMI DO UMIESZCZENIA NA STRONIE!
ZDJĘCIA ZE ZJAZDU 2008 - KLIKNIJ TUTAJ !

Błogosławieństwa z Rzymu
1992
Ks. dr Artur Żuk ukończył nasze liceum w 1992 roku i wybrał drogę duchowego rozwoju specjalizując się w nauce Koscioła. Co roku z okazji Świąt Bożego Narodzenia i Wielkanocy pisze do szkoły a przy okazji Jubileuszu stara się o specjalne błogosławieństwa u Papieża. To dzięki niemu otrzymaliśmy w dziesiątą rocznicę działalności szkoły błogosławieństwo od Jana Pawla II a obecnie, na dwudziestolecie od Benedykta XVI.
Serdecznie dziękujemy Księże Arturze za pamięć o szkole i troskę w modlitwach za tych, którzy może nawet jeszcze o Tobie nie słyszeli.. Życzymy Ci wszelkich łask Bożych. Bóg zapłać!

Będziemy sadzić dęby !!!
AktualnościTrwają właśnie ostatnie przygotowania do obchodów XX-lecia II LO i już wiadomo, że w uroczystosciach weźmie udział bardzo wielu absolwentów.
Jednym z elementów wspólnych obchodów jest planowane sadzenie pamiątkowych dębów. Każdy "rocznik" otrzyma swoje drzewko, które w dniu Zjazdu posadzi w wyznaczonym miejscu na terenie szkolnym.
Ten gest będzie nie tylko "ekologiczny", ale przede wszystkim symboliczny. Te wieczne drzewa pamiątają czasy naszych przodków i będą nas pamiętać po wiekach.
Trznadel Agnieszka - 1996/A
1996

"Od przedszkolnych lat, gdy zamknę oczy, widzę kolorowe przeplatające się wzajemnie linie i wiem, że każda z nich jest życiem jakiejś istoty. Linie maja charakter „płynący” i nieskończony, zmienia się tylko forma i kolor. Postanowiłam malować te Linie i to co ze sobą niosą, a gdy się przyglądam ich splotom, wydaje mi się ze widzę związki i zdarzenia. Związki przyjaźni, miłości, niewinności......."

Roman Ryng 1994-D
1994

taaak, oj wielu ciekawych rzeczy człek się w II LO nauczył, bez których na
studiach trudno było by się podnieść, a tak z entuzjazmem i z brawami na stojąco
do MGR_a się dojechało,
dzięki ci II LO
Głosujemy na naszych!

Witam!
Pomóżcie głogowskiemu zespołowi MANESCAPE zagrać na Wembley!
Jeśli zbierzemy najwięcej głosów otrzymamy możliwość zagrania na dodatkowej scenie przed Wembley Arena !!!

Tutaj możesz oddać swój głos!

Sposób jest prosty, jeżeli uważacie, że powinniśmy zagrać na Wembley, kliknijcie w "Głosuj". Pamiętajcie jednak, że w ciągu 24 godzin można oddać tylko jeden głos na jedną grupę. GŁOSOWANIE DO 12 SIERPNIA
Głosuj na Joannę Piwowar i TRZY DNI PÓŹNIEJ
Aktualności
Miło nam poinformować, że muzykujące absolwentki naszej szkoły z zespołu "Trzy Dni Później" (www.myspace.com/trzydnipo), w którym Joanna Piwowar śpiewa ze swoją siostrą Marta i Martą Groffik (II LO) startują obecnie w plebiscycie OFF FESTIVAL.

Do tego plebiscytu trafiła także Joanna Piwowar ze swoimi solowymi poczynaniami pod szyldem Ms. No One (www.myspace.com/noonemiss).

Poniżej podajemy linki za pomocą których można oddać swój głos. Będziemy zobowiązane, jeśli weźmiecie udział w glosowaniu:)
Głosować można do 7 lipca:)

Z góry dziękujemy w imieniu swoim i reszty:)
Pozdrawiamy

- link do oddania głosu na zespół Trzy Dni Później

- link do oddania głosu na solowy projekt Joanny Piwowar ( Ms. No One)
Powitamy Was w nowej szkole!
Aktualności

Przygotowywany od dwóch lat remont elewacji szkolnej doszedł do skutku i prace właśnie się rozpoczynają. Postawiono już pierwsze rusztowania, roboty zakończą się w sierpniu. Tak więc 20 września przyjdziemy do zupełnie nowej szkoły, która już także i z wyglądu będzie "the best".

Sobieszczańska Katarzyna 1993/A
1993

Ukończyła geografię na UWr, potem studia podyplomowe Prawo Pracy (UWr)i
Ubezpieczenia ( SGH w Warszawie), obecnie pracuje jako kierownik w Departamencie
Kadr Banku Zachodniego WBK S.A.(centrala). Nadal aktywnie zajmuje się
działalnością społeczną - jest instruktorem Głównej Kwatery ZHP w Warszawie
oraz pracuje dla kilku fundacji
Kosela Patryk 2006/A

Do II LO przychodzi się jeszcze dzieckiem, a wyhodzi z niego dorosłym
człowiekiem. To szkoła, o której długo się pamięta!

(Przez Dyrektora Romana Bochanysza zwany nie bez powodu "wywrotowcem".
Obecnie student politologii, działacz Wolnego Związku Zawodowego "Sierpień
80" oraz dziennikarz i publicysta kilku tytułów prasowych.
Kowalczyk Marcin 1992/C
1992

Codziennie zapisuję kolejne karty mojego żywota. Kiedyś - przez cztery lata nasze
liceum było dominującym tematem. Dziś jest wspomnieniem do którego chętnie i
często wracam.

(Jestem nauczycielem chemii i informatyki. Szczęśliwym mężem. Aktywnym działaczem i członkiem zarządu Klubu Sympatyków Kolei Wrocław)
Tojza Magda 1999/A
1999

Cudowny czas w II LO, wart wspomnienia na Zjeździe! Do zobaczenia!
Strona 2 z 3 < 1 2 3 >