Strona główna · Artykuły · Wiadomości · Szukaj Październik 21 2019 01:41:39

POEZJOBRANIE w Głogowie
Wydarzenia Miejski Ośrodek Kultury i Głogowskie Stowarzyszenie Literackie, przygotowując się do wrześniowego Weekendu Qlturalnego w okolicach poezji, zaprasza wszystkich lokalnych poetów, bez względu na wiek, dorobek i osiągnięcia artystyczne, do zaangażowania się w „POEZJOBRANIE" czyli Głogowskie Prezentacje Poetyckie”. Zainteresowani proszeni są o nadesłanie 3 (trzech) utworów poetyckich, o dowolnej tematyce, do dnia 24 sierpnia 2008r., na adres: glostol@wp.pl lub w wersji papierowej dostarczenie ich do sekretariatu Miejskiego Ośrodka Kultury w Głogowie, pl. Konstytucji 3 Maja 2.

Spośród zgłoszonych tekstów, w zależności od ilości uczestników, zostanie wybranych do prezentacji jeden lub więcej utworów z każdego zestawu. Oprócz wierszy, w zgłoszeniu powinny się znaleźć imię, nazwisko i wiek autora, a także adres i numer telefonu kontaktowego oraz krótka informacja o nim (przybliżająca jego postać publiczności).

Wiersze będzie można usłyszeć podczas prezentacji scenicznej dnia 06 września 2008r. o godz. 19.00 w Miejskim Ośrodku Kultury, na Scenie Teatralnej GRAAL, w ramach kolejnej edycji FESTIWALU W OKOLICACH PIĘCIU MUZ - Weekend Qlturalny w okolicach poezji. UWAGA !!! Utwór może zaprezentować sam autor, jeśli jednak zrezygnuje z takiej możliwości, prosimy o zaznaczenie tego faktu w zgłoszeniu przez dopisek: Rezygnuję z osobistej prezentacji. (Brak takiej informacji będzie interpretowany jako gotowość do osobistego zaprezentowania własnej twórczości na scenie).

żródło GPI glogow.info.pl