Strona główna · Artykuły · Wiadomości · Szukaj Wrzesień 20 2017 00:35:20

PODRĘCZNIKI kl. 3 - 2017/18

Mistrz roweru !
Osiągnięcia
Piotrek Markowicz z IIA nie tylko dobrze się uczy ale równie rewelacyjnie jeździ na rowerze. W GRAND PRIX Wielkopolski - Cross Duathlon Dąbrowice 2008 zdobył III miejsce w klasyfikacji ogólnej i I miejsce w kategorii Juniorów.

19. kwietnia wystartuje na Mistrzostwach Polski "Cross Duathlon" w Poznaniu a już we wrześniu 2008 najprawdopodobniej w Mistrzostwach Świata w Duathlonie w Rimini we Włoszech.

Tomek specjalizuje się w kolarstwie szosowym oraz górskim (MTB) a także w Duathlonie. Jego opiekunem jest nasz nauczyciel wychowania fizycznego - trener kolarstwa Eugeniusz Niemiec.

Gratulujemy zdobytych do tej pory laurów i życzymy powodzenia w osiąganiu kolejnych sukcesów!!!

To nie jest zwykły PIONEK !!!
OsiągnięciaPiotrek Brodowski z III B przygotowuje się aktualnie do matury, ale też regularnie grywa w ogólnopolskich turniejach szachowych. Na ostatnim turnieju "MIĘDZY WIEŻAMI" w Dzierżoniowie zajął III miejsce uzyskując 8,5pkt z normą 2426 w rankingu mistrzowskim. Jest to wynik wysoki i pokazujący, że talent naszego mistrza wykryty jeszcze w szkole podstawowej nadal się rozwija.

Gratulujemy i życzymy tylko przewidywalnych sytuacji i rozstrzygających ruchów!

POLSKIE ŚLADY NA PARYSKIM BRUKU
KulturaA oto zdjęcia z wycieczki klasy Ia do Paryża ( 25-30.03). Wycieczka
była zatytułowana : "POLSKIE ŚLADY NA PARYSKIM BRUKU" . Prezentujemy zdjęcia z dwóch takich miejsc : grób Chopina na cmentarzu Pere Lachaise i Biblioteka Polska, w której znajduje się Muzeum Mickiewicza.

Konkurs geograficzny wygraliśmy !
OsiągnięciaPiotrek Markowicz z IIA zajął I miejsce a Klaudia Drogosz (IIB) II miejsce
w finale Powiatowego Konkursu Geograficznego Szkół Ponadgimnazjalnych
pod Patronatem Starosty Powiatu Głogowskiego.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom oraz opiekunowi Pani Krystynie Zawadzkiej,
która uczy nas jak orientować się w dzisiejszym świecie.
Najlepszy spektakl
Kultura14 marca 2008 grupa uczniow z II LO zdobyla I MIEJCE w Powiatowym Przeglądzie Spektakli o tematyce profilaktycznej, który odbył się w Miejskim Ośrodku Kultury.
Oto lista naszych artystów, ktorzy się do tego przyczynili:

Pani Joanna Lehman - reżyser całości, wykonacy; Paulina Kłonis, Piotr Guzikowski, Daniel Horoszczak, Karolina Zabawa, Sandra Piotrowska, Iza Surlas, Anna Szewców, Magda Rosenberger(akustyka), Kasia Syguła (światła).
Wszystkim serdecznie gratulujemy i dziękujemy!

Dziękujemy za odwiedziny
Drzwi OtwarteWielu z Was drodzy gimnazjaliści odwiedziło nasze liceum w czasie marcowych Drzwi Otwartych. Mamy nadzieję, że Wam się spodobało i teraz już nie macie wątpliwości. My zresztą też. Od września możemy być razem - wystarczy tylko chcieć! Pozdrawiamy i czekamy na podania.

Zwycięstwo w Konkursie Ekologicznym !
OsiągnięciaW poniedziałek 14 maja nastąpiło rozstrzygnięcie VI Powiatowego Konkursu Ekologicznego, w którym corocznie zajmowaliśmy wysokie miejsca. W tym roku nasza drużyna prowadzona przez panie Barbarę Karolczak i Jolantę Kubiak okazała się najlepsza. Oprócz nagród indywidualnych i dyplomów szkoła otrzymała bon nagrodowy wartości 2000 złotych i wkrótce w gabinecie biologicznym pojawi się nowy komputer, który będzie umilał życie wszystkim zgłębiajacym tajniki ekologii i nie tylko.

Serdecznie gratulujemy całej drużynie i dziękujemy!
Strona 37 z 37 << < 34 35 36 37