Strona główna · Artykuły · Wiadomości · Szukaj Listopad 14 2019 03:14:55
Nawigacja
Strona główna
Artykuły
Wiadomości
Forum
Kontakt
Szukaj
FAQ
Download
GALERIE ZDJĘĆ
DYREKTORZY
ABSOLWENCI
PAPYRUS
30 lecie szkoły
RODO
INFORMACJE DLA RODZICÓW

LOGOWANIE DO DZIENNIKA

DYŻURY DLA RODZICÓW

ORGANIZACJA ROKU SZKOLNEGO

ZEBRANIA I KONSULTACJE Z RODZICAMI

PRoLOG
REKRUTACJA

Oferta edukacyjna szkół ponadpodstawowych

Poradnik kandydata

Regulamin rekrutacji

Informacje o szkole
PODRĘCZNIKI kl. 1 - 2019/20


PODRĘCZNIKI kl. 2 - 2019/20


PODRĘCZNIKI kl. 3 - 2019/20PODRĘCZNIKI kl. 1 - DO 4 LICEUM


TELEFONY

SZCZEGÓLNE PAMIĄTKI
LINKI

W Dniu Edukacji Narodowej
Wszystkim Nauczycielom, Pracownikom Szkoły, Uczniom, Rodzicom i Absolwentom - wszystkiego najlepszego, powodzenia w realizacji życiowych marzeń, osiągnięcia satysfakcji z nauki i pracy zawodowej oraz wielu edukacyjnych sukcesów - życzy Dyrektor Szkoły

Jubileusz w mediach...
WydarzeniaW trakcie przygotowań do obchodów XX - lecia II LO i Zjazdu Absolwentów głogowska TV MASTER nadała krótki program na ten temat. Warto wiedzieć, że dyrektorem programowym jest Artur Dembowiak (1992) a pracują tam lub pracowali już inni nasi absolwenci, jak Magda Podsiadła (2000) prowadząca program informacyjny. Dziękujemy za zamieszczanie informacji o szkole!


Zwycięstwo "SMERFÓW"
WydarzeniaDzisiaj był ważny dzień dla "pierwszaków", bo dzięki przygotowanym przez klasę IID OTRZĘSINOM zostali mianowani uczniami II LO. OTRZĘSINY mają jak co roku, kolejnym "młodym adeptom" naszej szkoły pomóc w zrzuceniu z siebie "gimnazjalnego ducha", aby więcej nie ciążył nad ciałem. Zwyciężyły "smerfy" i one za rok będą organizować inicjację kolejnego rocznika. Gratulujemy wszystkim pierwszakom na nowej drodze życia!Pamiątka ze Zjazdu
Wydarzenia
Takie zdjęcie wykonane w czasie spotkań w szkole 20 września jest dostępne na papierze w zakładzie fotograficznym P.U.H.FOTO-COLOR BIAŁĘCCY przy ul Jedności Robotniczej. Zdjęcie jest na tyle duże i wyraźne, że każdy bez problemu może się na nim rozpoznać. Cena niska ogólnodostępna (chyba 5 zł), możliwy format do A4.
Polecamy!
Gościliśmy naszych absolwentów!
WydarzeniaW dziale "Czytaj więcej" pojawiły się już pierwsze zdjęcia ze zjazdu absolwentów obejmujące spotkania w klasach, sadzenie dębów i wykonanie zdjęcia wspólnego. Powiększona wersja zdjęcia "z drabiny" jest dostępna w zakładzie fotograficznym FOTO COLOR przy ul. Jedności Robotniczej u p. Białęckiego.
Błogosławieństwa z Rzymu
Wydarzenia
Ks. dr Artur Żuk ukończył nasze liceum w 1992 roku i wybrał drogę duchowego rozwoju specjalizując się w nauce Koscioła. Co roku z okazji Świąt Bożego Narodzenia i Wielkanocy pisze do szkoły a przy okazji Jubileuszu stara się o specjalne błogosławieństwa u Papieża. To dzięki niemu otrzymaliśmy w dziesiątą rocznicę działalności szkoły błogosławieństwo od Jana Pawla II a obecnie, na dwudziestolecie od Benedykta XVI.
Serdecznie dziękujemy Księże Arturze za pamięć o szkole i troskę w modlitwach za tych, którzy może nawet jeszcze o Tobie nie słyszeli.. Życzymy Ci wszelkich łask Bożych. Bóg zapłać!


TO JUŻ W SOBOTĘ !!!
wydarzenia szkolneTragiczna wrześniowa rocznica
Wydarzenia1. września 1939 roku dzieci i młodzież idące do szkoły "witały" samoloty wroga. Nasz poczet sztandarowy i delegacja uczniów wzięłi udział w obchodach tragicznej rocznicy wybuchu II Wojny Światowej. Uroczystości odbyły się dziś pod pomnikiem Koalicji Antyhitlerowskiej w Parku Slowiańskim. Wzięli w nich udział reprezentanci organizacji społecznych, kombatanci, mieszkańcy miasta, władze miejskie i powiatowe. Przemówienie wygłosił przewodniczący Związku Kombatantów Rzeczypospolitej Polskiej i Byłych Więźniów Politycznych - Czesław Żyła.

Znowu jesteśmy razem !!!
WydarzeniaWakacje były piękne, ale wszystko co piękne szybko się kończy. Za to dzisiaj rozpoczął się kolejny - także piękny - etap w naszym życiu. Pierwszoklasiści mają przed sobą nową życiową przygodę a trzecioklasiści niechybnie zbliżającą się maturę. Drugoklasiści mają w tym roku "osiemnastki" na karku, to lepiej nie mówić. A nauczyciele i pozostali pracownicy jak zwykle, kolejny rok niełatwej ale przeciez pozytecznej i ciekawej pracy. Rodzice trochę zmartwień i oby mniej siwych włosów.
Szkoła jako całość ma w tym roku Jubileusz XX-lecia i zaczynamy trzecią dekadę działalności. Będzie to więc rok pod każdym względem wyjątkowy.
Wszystkim życzymy szczególnego powodzenia w osiąganiu małych i dużych sukcesów!


POEZJOBRANIE w Głogowie
WydarzeniaMiejski Ośrodek Kultury i Głogowskie Stowarzyszenie Literackie, przygotowując się do wrześniowego Weekendu Qlturalnego w okolicach poezji, zaprasza wszystkich lokalnych poetów, bez względu na wiek, dorobek i osiągnięcia artystyczne, do zaangażowania się w „POEZJOBRANIE" czyli Głogowskie Prezentacje Poetyckie”. Zainteresowani proszeni są o nadesłanie 3 (trzech) utworów poetyckich, o dowolnej tematyce, do dnia 24 sierpnia 2008r., na adres: glostol@wp.pl lub w wersji papierowej dostarczenie ich do sekretariatu Miejskiego Ośrodka Kultury w Głogowie, pl. Konstytucji 3 Maja 2.

Podręczniki na rok szkolny 2008/2009
WydarzeniaZaraz połowa sierpnia, czas zacząć mysleć o szkole, co czasem może być nawet przyjemne, wszystko zależy od sposobu patrzenia. Radzimy zajrzeć do tego newsa aby dowiedzieć się jakie podręczniki należy zakupić na ten rok szkolny.
Strona 40 z 43 << < 37 38 39 40 41 42 43 >
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
NASZ PATRON


WSPÓŁPRACA MIĘDZYNARODOWA

NASZE STRONY


WYDARZENIA
Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2010-2011Dzień Chłopaka 2010
2,368,588 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion © 2003-2005