Strona główna · Artykuły · Wiadomości · Szukaj Listopad 14 2019 02:04:09
Nawigacja
Strona główna
Artykuły
Wiadomości
Forum
Kontakt
Szukaj
FAQ
Download
GALERIE ZDJĘĆ
DYREKTORZY
ABSOLWENCI
PAPYRUS
30 lecie szkoły
RODO
INFORMACJE DLA RODZICÓW

LOGOWANIE DO DZIENNIKA

DYŻURY DLA RODZICÓW

ORGANIZACJA ROKU SZKOLNEGO

ZEBRANIA I KONSULTACJE Z RODZICAMI

PRoLOG
REKRUTACJA

Oferta edukacyjna szkół ponadpodstawowych

Poradnik kandydata

Regulamin rekrutacji

Informacje o szkole
PODRĘCZNIKI kl. 1 - 2019/20


PODRĘCZNIKI kl. 2 - 2019/20


PODRĘCZNIKI kl. 3 - 2019/20PODRĘCZNIKI kl. 1 - DO 4 LICEUM


TELEFONY

SZCZEGÓLNE PAMIĄTKI
LINKI

Najpiękniejsze dziewczyny pochodzą z II LO
Wydarzenia


Marta Marciszak - jedna z naszych najpiękniejszych uczennic (IIC)- została właśnie wybrana Miss Zagłębia Miedziowego i Miss Dolnego Śląska. Nigdy nie myśleliśmy, że mogłoby być inaczej.

Serdecznie gratulujemy Marcie tego pierwszego wielkiego sukcesu i życzymy powodzenia na konkursach centralnych a także wyżej.Najlepsze życzenia
ŻyczeniaW Dniu Urodzin panu dyrektorowi Tomaszowi Kuziakowi wszystkiego najlepszego, sukcesów w kierowaniu naszą szkołą, powodzenia w życiu osobistym i rodzinnego szczęścia

życzą

Uczniowie, Nauczyciele,
Pracownicy i Rodzice II LO
Podium dla II LO
OsiągnięciaW dniu dzisiejszym reprezentanci naszego liceum wzięli udział w turnieju piłki nożnej "Euro 2012" na którym zajęli wysokie 3 miejsce. Zawody odbywały się na boisku ze sztuczną trawą, a organizatorem całej imprezy był Zespół Szkół Samochodowych i Budowlanych w Głogowie.Górny rząd od lewej: Opiekun Przemysław Ciurski, Michał Kumczyk, Damian Popiel, Marcin Nowak, Marek Serwach, Dawid Marciszak,
Dolny rząd od lewej: Bartek Markocki, Bartek Łopatka, Konrad Marek, Kacper Marek.
Koniec różowej szkoły !
WydarzeniaPrzygotowywany od dwóch lat remont elewacji szkolnej doszedł do skutku i prace właśnie się rozpoczynają. Postawiono już pierwsze rusztowania, roboty zakończą się w sierpniu. Tak więc pierwszego września przyjdziemy do zupełnie nowej szkoły, która już także i z wyglądu będzie "the best". Prosimy o zachowanie ostrożności w czasie trwania prac, zachowanie bezpieczeństwa i podziwianie placu budowy jedynie z bezpiecznej odległości.Kasztany kwitną !
Nauka


Kacper Różalski zwycięzcą !!!
OsiągnięciaTylko dwa błędy i bezapelacyjne zwycięstwo.
Kacper Różalski z II A wygrał dyktando angielskie
zorganizowane przez PWSZ w Głogowie i Szkołę Językową "Gołębia". W dyktandzie wzięły udział wszystkie szkoły powiatu a liczba uczestników sięgnęła w tym roku 140 osób.


Gratulujemy Kacprowi i życzymy bezbłędnego dyktanda za rok!Nasze zadowolenie jest o tyle większe, że Michał Doczumiński z IIC zajął w tym konkursie III miejsce - a więc dwa medalowe w kategorii liceów należą do naszych ludzi.

Osobne i równie szczere gratulacje dla Michała!


Wśród najlepszych polskich matematyków
Osiągnięcia
W czwartek 10 stycznia 2008r. odbył się konkurs matematyczny „Kwadratura koła”. Wzięło w nim udział 26 uczniów klas I, II, III. Głównym celem konkursu jest propagowanie matematyki oraz sprawdzenie swoich wiadomości przez każdego ucznia. Konkurs „Kwadratura koła” organizowany jest, co roku przez Stowarzyszenie Kulturalno – Oświatowe Ścieżki Nieskończoności w Mińsku Mazowieckim.
Najlepszym zawodnikiem w szkole okazał Jacek Sienniak z 2D. I miejsce w Powiecie Głogowskim, 4 miejsce w Województwie Dolnośląskim i 48 miejsce w kraju. W konkursie tym wzięło udział około 20 tys. uczniów z całej Polski.

Gratulujemy Jackowi znalezienia się w krajowej czołówce matematycznej a Pani Annie Pieńkowskiej-Piwko wspaniałego ucznia.
Przedsiębiorcy na medal
OsiągnięciaW Zespole Szkół Ekonomicznych im. Jana Pawła II odbył się 8. kwietnia finał II Powiatowego Konkursu MŁODY PRZEDSIĘBIORCA pod patronatem Starosty Powiatu Głogowskiego, PKO Bank Polski S.A. i BZ-WBK.
Nasi reprezentanci Marcin Urbanowicz i Piotr Brysik z IIC zajęli odpowiednio II i III miejsce.

Serdecznie gratulujemy i życzymy jak najlepszego wykorzystania tej wiedzy w przyszłości. Świat zawsze należał do przedsiębiorczych! I tak jest dzisiaj.
Mistrz roweru !
Osiągnięcia
Piotrek Markowicz z IIA nie tylko dobrze się uczy ale równie rewelacyjnie jeździ na rowerze. W GRAND PRIX Wielkopolski - Cross Duathlon Dąbrowice 2008 zdobył III miejsce w klasyfikacji ogólnej i I miejsce w kategorii Juniorów.

19. kwietnia wystartuje na Mistrzostwach Polski "Cross Duathlon" w Poznaniu a już we wrześniu 2008 najprawdopodobniej w Mistrzostwach Świata w Duathlonie w Rimini we Włoszech.

Tomek specjalizuje się w kolarstwie szosowym oraz górskim (MTB) a także w Duathlonie. Jego opiekunem jest nasz nauczyciel wychowania fizycznego - trener kolarstwa Eugeniusz Niemiec.

Gratulujemy zdobytych do tej pory laurów i życzymy powodzenia w osiąganiu kolejnych sukcesów!!!

To nie jest zwykły PIONEK !!!
OsiągnięciaPiotrek Brodowski z III B przygotowuje się aktualnie do matury, ale też regularnie grywa w ogólnopolskich turniejach szachowych. Na ostatnim turnieju "MIĘDZY WIEŻAMI" w Dzierżoniowie zajął III miejsce uzyskując 8,5pkt z normą 2426 w rankingu mistrzowskim. Jest to wynik wysoki i pokazujący, że talent naszego mistrza wykryty jeszcze w szkole podstawowej nadal się rozwija.

Gratulujemy i życzymy tylko przewidywalnych sytuacji i rozstrzygających ruchów!

POLSKIE ŚLADY NA PARYSKIM BRUKU
KulturaA oto zdjęcia z wycieczki klasy Ia do Paryża ( 25-30.03). Wycieczka
była zatytułowana : "POLSKIE ŚLADY NA PARYSKIM BRUKU" . Prezentujemy zdjęcia z dwóch takich miejsc : grób Chopina na cmentarzu Pere Lachaise i Biblioteka Polska, w której znajduje się Muzeum Mickiewicza.


Strona 42 z 43 << < 39 40 41 42 43 >
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
NASZ PATRON


WSPÓŁPRACA MIĘDZYNARODOWA

NASZE STRONY


WYDARZENIA
Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2010-2011Dzień Chłopaka 2010
2,368,553 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion © 2003-2005