Szanowni Absolwenci  II LO w Głogowie !!!

Serdecznie zapraszamy na obchody XX-lecia istnienia naszej szkoły.

W dniu 20 września 2008 (sobota) odbędą się jubileuszowe uroczystości.

Dzień wcześniej w piątek 19. września o godzinie 18.00

zapraszamy do uczestnictwa we Mszy Św. w intencji II LO

w Kościele Bożego Ciała

W DNIU 20 WRZEŚNIA, (SOBOTA)

1.   Godz. 10.30 – część oficjalna i artystyczna - MOK – Głogów,

-         wprowadzenie Sztandaru Szkoły

-         wystąpienia dyrektora, nauczycieli i zaproszonych gości

-         występy artystyczne młodzieży i absolwentów II LO

2.   Godz. 14.00 – 17.00 – spotkania klas i roczników w szkole

-         rozpoczynamy zdjęciem zbiorowym przed szkołą, które wykonane będzie z dużej wysokości aby objąć wszystkich. Zmieścić się może nawet 1000 osób. Do zdjęcia zamówiona jest drabina strażacka, dlatego prosimy o punktualność każdego kto chce być na zdjęciu.

-         w salach wg harmonogramu zbierają się absolwenci danego rocznika, nauczyciele i wychowawcy, będą dochodzić na miejsce,

-         przedstawiciele poszczególnych roczników będą wraz z wychowawcami brać udział w sadzeniu pamiątkowych dębów na terenie przyszkolnym,

-         spotkania będą też na sali gimnastycznej gdzie będzie wyłożona Księga Pamiątkowa i wystawa pamiątek szkolnych

3.   Godz. 19.00  – Bal Absolwentów – TWIERDZA GOSPODA GŁOGOWSKA (za opłatą)

UWAGA !

1.     Ze względu na ilość osób, które zgłosiły i opłaciły udział w Balu odbędzie się on w Gospodzie Głogowskiej – TWIERDZA o godz. 19.oo Bilety będą do odbioru w sekretariacie w dniu zjazdu i spotkań w szkole (od 14.00-17.00) Osoby te mają zagwarantowane miejsca siedzące i wyżywienie w czasie zabawy na wydzielonym piętrze lokalu.

2.     Osoby, które zdecydują się na bal w ostatniej chwili, również osoby towarzyszące, będą mogły dokupić bilety przy wejściu do TWIERDZY i korzystać z bufetów na miejscu.

3.   Do lokalu nie wolno wnosić napojów alkoholowych. Wszelkie dodatkowe produkty poza już opłaconymi będą dostępne na miejscu.

Życzymy udanych spotkań,

mile spędzonego czasu