KLUB ASTRONOMICZNY 2007/2008

prawie wszyscy dyplomanci

W tym roku szkolnym Klub już zakończył działalność – dokładnie 22 kwietnia rozdaniem dyplomów . Zapraszamy w następnym roku szkolnym od 1 października (szczegóły patrz niżej).

Lista "dyplomantów"

Oto lista najbardziej "zasłużonych" w tym roku szkolnym bywalców Klubu  Astronomicznego, którym zostały wypisane specjalne dyplomy - co nie oznacza,  że wszyscy je już odebrali.

Pan Dariusz Kuczko

Pan Marian Pietrowiak
Maciek Łuczyński   ( II LO)

Michał Łuczyński (Gim 4)

Izabela Klaczkowska (Gim. Serby)

Dorota Klaczkowska (Gim. Serby)

Klaudia Zawadzka  (Gim. Serby)

Rafał Magnuszewski (Gim. Serby)

Łukasz Dudka (Z.Sz.im.Wyżykowskiego)

Klub Astronomiczny to spotkania osób w wieku dowolnym, które interesują się astronomią lub fizyką lub matematyką i chcą te zainteresowania pogłębiać. Szczególnie zapraszamy uczniów wszystkich typów szkół, choć wiele tematów może być za trudnych dla uczniów szkół podstawowych. Spotkania odbywały się w tym roku szkolnym zawsze we wtorki o godz. 16 w II LO w sali nr 30 . Przez około godzinę omawiany jest temat ujęty wcześniej w programie, po czym w razie dobrej pogody udajemy się na obserwacje, a w razie złej trwają indywidualne rozmowy, konsultacje itp.

W przeciwieństwie do tradycyjnych kółek zainteresowań obecność jest zupełnie dobrowolna, każdy może wybrać termin i temat, który mu odpowiada. Lista obecności jest robiona, ponieważ osoby uczęszczające systematycznie na końcu roku szkolnego otrzymują stosowne dyplomy poświadczające uczestnictwo w zajęciach Klubu.

tel. 768331613 fax 768341962